Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemne Home Made by Levi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cu scuzele de rigoare, luna asta (02. 2014) nu pot sa mai preiau comenz.... lipsa de timp. Multumesc pt. intelegere! Levi!
    lemn:HML -carbon, hinoki
    fetze; Victas V>01 Limber
    si echipament Xiom

    Comentariu


    • am facut si eu o comanda de un lemn All+ inainte sa postati ca nu mai luati comenzi luna aceasta. sa inteleg ca ma rezolvati si pe mine sau trebuie sa mai astept .sa stiu ce am de facut.Cu stima STEFAN

      Comentariu


      • Asa e, lemnul in constructie... am trimis Mp. Stima!
        lemn:HML -carbon, hinoki
        fetze; Victas V>01 Limber
        si echipament Xiom

        Comentariu


        • Am intrat in posesia lemnului,si am apucat sa joc o data cu el sant multumit,si maine o sa va pun banii in cont.Multumesc!

          Comentariu


          • Buna seara! As putea comanda un lemn off pentru luna martie? Multumesc.

            Comentariu


            • Luna martie, da! Multumesc!
              lemn:HML -carbon, hinoki
              fetze; Victas V>01 Limber
              si echipament Xiom

              Comentariu


              • doresc sa comand un lemn OFF- (putin elastic si putina diferenta intre FH si BH cu miner FL si la dimensiunile TIMO BOLL-ului )detalii pe MP.KOSZONOM
                LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                Comentariu


                • Buna seara,azi am probal lemnul facut de Dl Levi,f apropiat ca proprietati de nittaku burwell fleet,trebuie sa recunosc ca este un lemn facut pt cei care joaca in superliga,si totusi,eu ca si amator,recunosc calitatea indiscutabila a acestui lemn,maiestria de care a dat dovada dl Levi,Ii multumesc pe aceasta cale pentru o capodopera pe care nu as fi putut o achizitiona din comert.
                  Va multumesc din suflet Dl Levi,o seara frumoasa.

                  Comentariu


                  • Buna seara as dori si eu un lemn cu un control bun on off sau off- pentru un intermediar. Multumesc si astept un PM

                    Comentariu


                    • Da, se poate... deci cum am si postat cam pe 5 martie reiau lucru... Multumesc pt. intelegere!
                      lemn:HML -carbon, hinoki
                      fetze; Victas V>01 Limber
                      si echipament Xiom

                      Comentariu


                      • Ok, multumesc pentru raspuns, puteti sa ma notati sa ma aveti in vedere sau daca doriti mai revin odata dupa 5 Martie. Va Multumesc.

                        Comentariu


                        • Revin in legatura cu comanda se modifica in OFF in straturile le stabilim impreuna.
                          LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                          Comentariu


                          • Buna ziua, revin cu comanda pentru un lemn cu un control bun on off sau off- pentru un intermediar. Multumesc si astept uu raspuns cum procedam. Multumesc

                            Comentariu


                            • OK! -am inteles, multumesc!
                              lemn:HML -carbon, hinoki
                              fetze; Victas V>01 Limber
                              si echipament Xiom

                              Comentariu


                              • Buna ziua , imi puteti spune un termen de livrare, cat costa si daca mai sunt valabile datele de cont de pe prima pagina , va rog sa imi faceti un calcul cu tot cu transportul la curier sa va platesc totodata. Multumesc si astept un raspuns.

                                Comentariu


                                • DUMITRU FLORENTIN CRISTIAN,loc.Moreni jud Dâmbovița,str tineretului nr 15,bl 26,sc A ap 15.Nr meu de telefon il aveti.Astept cu nerabdare coletul.Va multumesc anticipat.
                                  BLADE:TMB ALC
                                  FH:TENERGY 05
                                  BH:RASZKA O7

                                  Comentariu


                                  • Aveti MP. Silviu Satu Mare.

                                    Comentariu


                                    • Am trimis datele pe MP.
                                      V-as ruga frumos sa sa ma anuntati cand pleaca spre Satu Mare.
                                      Cu stima Silviu Satu Mare.

                                      Comentariu


                                      • Buna seara dl. Levi.
                                        Am primit astazi lemnul. La o prima privire pot sa spun ca:
                                        - arata foarte, foarte bine, atat de bine ca poti spune ca, intr-adevar s-a nascut din mainile unui maestru;
                                        - sta foarte bine in mana, manerul fiind atat cat trebuie, nici prea subtire si nici prea gros.
                                        Astept cu nerabdare sa il probez sambata.
                                        Inca o data va multumesc pentru seriozitate.
                                        Cu stima Silviu.

                                        Comentariu


                                        • Buna seara dle Levi,
                                          aveti mp,
                                          Cu stima,
                                          Costel
                                          Victas Koki Niwa wood, FH Victas V15 Extra, BH Victas V15 Extra

                                          Comentariu


                                          • Ieri am intrat in posesia lemnului HML OFF+ sintec, care arata impecabil, exact cu specificatiile cerute si tin sa va multumesc pentru seriozitate si promptitudine in comunicare.
                                            De-abia stept sa-i pun fetele si sa-l probez.
                                            Cu stima,
                                            Costel Sandu
                                            Victas Koki Niwa wood, FH Victas V15 Extra, BH Victas V15 Extra

                                            Comentariu


                                            • aveti mp.
                                              Victas Koki Niwa wood, FH Victas V15 Extra, BH Victas V15 Extra

                                              Comentariu


                                              • Un Nou lemn All care arata super mai trebuie doar incercatClick pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_20140730_132247_408.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,0 KB 
ID:	771161Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_20140730_132103_996.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,7 KB 
ID:	771162

                                                Comentariu


                                                • simply AMAZING


                                                  Multumesc LEVI !
                                                  *** D09C/ZX GEAR F/GD 612

                                                  Comentariu


                                                  • "SUPER" Acesta este calificativul acestui lemn. Detin din luna martie un asemenea lemn ,din prima lovitura a mingii l-am simtit ca e adevarat(cu TENERGY 80 E" BESTIAL"). Singurul lucru e sa stiti ce doriti sa vi se fabrice.Daca nu stiti ce doriti normal ca nu veti simti satisfactia dorita.
                                                    Ultima editare de alx_vass; 01.aug.2014, 19:45.
                                                    LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X