Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemne Home Made by Levi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • O nouă capodopera marca levi
    Lemn all+clouth sintech

    Mulțumesc mult maestre.
    Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

    Comentariu


    • Buna ziua !
      Am cumparat si eu un lemn HM Levi Off de la un jucator ( are aceleasi straturi ca Nittaku Runlox 5 ) koto-molid-ayous-molid-koto. Ce fețe ar merge pe acest lemn ? Moi, medii , tari ? Ce grosime, 1.8, 2, max ? Vreau cat mai mult control pe BH si posibilitatea de a juca topspin pe FH ? Scuze pentru mesajul meu in afara subiectului. Multumesc pentru ajutor.
      Cu stima:
      Ion Eiane

      Comentariu


      • Acum si chinezi vor putea juca cu HML-uri
        http://www.ebay.com/itm/271753421259
        FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

        Comentariu


        • (at)Levi: aveti MP

          Comentariu


          • Dl Levi, a ajuns la Arad lemnul OFF-. Va multumesc.
            FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

            Comentariu


            • dl Levi aveti MP

              Comentariu


              • Artă levi. Fără cuvinte

                Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

                Comentariu


                • Dl. Levi aveti mp. Multumesc.

                  Comentariu


                  • Dl. Levi aveti mp. si de la mine. Multumesc.O seara buna. Astept raspuns!
                    Nittaku Acoustic
                    FH - Xiom Omega V Tour
                    BH - Xiom Omega V Tour

                    Comentariu


                    • Domnule Levi ati incercat sa creati un maner pentru o paleta care sa determine unghiul de orientare direct din prindere pe BH, FH?
                      Am gasit ceva informatii aici http://mytabletennis.net/forum/forum...ID=34859&PN=19


                      - - - Actualizat - - -

                      Cei care le fac http://ospblades.com/post/gallery/videos/
                      FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                      Comentariu


                      • Am primit lemnul,arata impecabil,maiestrie dl Levi
                        Va doresc multa sanatate si spor la vanzari!

                        Comentariu


                        • Primit lemnul, multumesc frumos, arata foarte bine!

                          Comentariu


                          • Dl. Levi. Aveti mp. Multumesc.

                            Comentariu


                            • N-am cuvinte de multumire suficiente..Sa aveti sanatate dl.Levi si sa bucurati pe multi impatimiti in felul acesta !
                              MAZUNOV-FL-109GR.
                              DONIC BLUEFIRE M2
                              DONIC BLUEFIRE M2

                              Comentariu


                              • Dl Levi aveti un MP. Va multumesc!

                                Comentariu


                                • Buna LEVI! Mai doresc un lemn pt. partenerul de antrenament un OFF+( carbon ) cu miner ST. (folosim lipici pe baza de apa).Detalii pe MP.
                                  Ultima editare de alx_vass; 11.mar.2015, 21:47.
                                  LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                                  Comentariu


                                  • Super lemn , un simt placut , va multumesc dl Levi .



                                    - - - Actualizat - - -

                                    Se poate reconditiona acest lemn fara a-i reduce prea mult din dimensiuni ?


                                    Lemn : SpinLord Ultra Balsa
                                    FH: Tenergy 05
                                    BH: XIOM OMEGA IV PRO

                                    Comentariu


                                    • Lemnul se pare ca a fost folosit pe post de tocator de vinete!!! Scuze dar nu m-am putut abtine!
                                      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de laky Vezi post
                                        Lemnul se pare ca a fost folosit pe post de tocator de vinete!!! Scuze dar nu m-am putut abtine!
                                        E posibil sa fie foarte adevarat ce spuneti .
                                        Lemn : SpinLord Ultra Balsa
                                        FH: Tenergy 05
                                        BH: XIOM OMEGA IV PRO

                                        Comentariu


                                        • Dl. Levi, aveti mesaj privat. Multumesc !

                                          Comentariu


                                          • si de la mine aveti un mesaj privat

                                            multumesc.
                                            cuvintele doar distrag atentia...

                                            Comentariu


                                            • Dl. Levi, eu nu-ti mai trimit mesaj privat, ca te-am tinut destul la telefon....

                                              Asta iti ceream eu cu 6 luni in urma, in 18.09.2014:

                                              - un lemn cat se poate de asemanator cu Bty Tamca Innerforce ULC (nu ZLC)
                                              - maner subtire, FL
                                              - dimensiuni maxime 150X156
                                              Ce a iesit, dupa mai mult de 6 luni de folosit: lemnul este asemanator cu ce am cerut, cu o viteza comparabila cu ULC-ul, dar cu un control cu mult mai bun, demn de un lemn ALL, el avand o viteza OFF+. Nu stiu nici pana in ziua de astazi ce combinatie de materiale ai folosit si, sincer, prea putin ma intereseaza, atata timp cat se muleaza perfect pe jocul meu (la semidistanta si distanta de masa). Nu are vibratii, cu fetele potrivite (T 05 FX si Xiom Vega Japan) mingea capata o traiectorie pe care foarte multi au catalogat-o "ciudata" la loviturile de topspin, capacele si contrele merg acolo unde le spui sa se duca, fara nici o surpriza directionala. Per total il consider unul dintre cele mai reusite lemne pe care le-am incercat pana acum.
                                              Iti pun poze cu structura lui, fara sa dezlipesc fetele, daca e nevoie dau jos una dintre ele si fac si alte poze, doar sa-mi spui.

                                              PS Si, cat poti de repede, fa-i, te rog, unul la fel d-lui Mocanu Adrian, ca-mi tot fura paleta pe la turnee atunci cand vrea sa mai castige si el cate un meci.

                                              Comentariu


                                              • Nu știu dacă a fost întâmplătoare alegerea dar frumoasa combinația de față neagră butterfly cu burete roșu + față xiom roșie cu burete negru
                                                Yasaka Sweden Classic + Rakza 7 Soft Max + Rakza 7 Soft 2.0

                                                Comentariu


                                                • Bună ziua! Aveți un mesaj pe privat! Mulțumesc!
                                                  blade:
                                                  fh:
                                                  bh:

                                                  Comentariu


                                                  • Aveti MP si de la mine.

                                                    Multumesc frumos!
                                                    Viscaria
                                                    Omega V Tour
                                                    Vega Europe

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X