Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemne Home Made by Levi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de phill Vezi post
    simply AMAZING


    Multumesc LEVI !
    Am pus doua fete T05 pe el si merge f.bine.Bate mai sus decat TBS(cu T05) dar mai scurt cea ce este bine.Control mare(se poate juca linga fileu).Un lemn f.bun.Multumesc Levi!
    *** D09C/ZX GEAR F/GD 612

    Comentariu


    • si inca ceva ca sa stiu ca nu-l mai vand
      executat cu maiestrie de VICTOR TARASESCU(0741070842)


      www.pretext.ro
      *** D09C/ZX GEAR F/GD 612

      Comentariu


      • Aveti m.p.- multumesc-

        Comentariu


        • Aveti m.p va multumesc

          Comentariu


          • Da, multumesc.... am raspuns!
            lemn:HML -carbon, hinoki
            fetze; Victas V>01 Limber
            si echipament Xiom

            Comentariu


            • Aveti m.p.-va multumesc

              Comentariu


              • Am intrat in posesia lemnului HML OFF+, si este...PESTE asteptari!
                Multumesc Dl. Levi pentru maiestrie.
                Urmeaza urmatoarele lemne HML.

                Cu stima,
                Aron

                Comentariu


                • A sosit lemnul. Il asteptam ca un copil mic ))
                  Fara comentarii finisajul . Urmeaza sa si-l probez.
                  Va multumesc domnule Levi. Am lasat mp



                  - - - Actualizat - - -

                  Postat în original de cerbu.nicu Vezi post
                  A sosit lemnul. Il asteptam ca un copil mic ))
                  Fara comentarii finisajul . Urmeaza sa si-l probez.
                  Va multumesc domnule Levi. Am lasat mp

                  Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

                  Comentariu


                  • V-am trimis mp pentru 2 lemne maner FL ALL+ si OFF. Multumesc

                    Comentariu


                    • Mai goliti, va rog, din casuta de mesaje. Care sunt cele mai hard furniruri (conform JANKA) care le aveti pe stoc? Dintre acestea aveti ebony (abanos), rosewood, black walnut (nuc negru) sau planchonello (strat exterior Cresail)? Multumesc.
                      Ultima editare de Johnny Erasure; 02.nov.2014, 07:21.
                      Blade: Mizutani ZLC
                      FH Nittaku Fastarc G1
                      BH Xiom Sigma II Euro

                      Comentariu


                      • am trimis vineri la 16-30 banii multumesc ( lemnul conform asteptarilor,OK). casuta mp full.
                        LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                        Comentariu


                        • am golit din mesaje, multumesc!

                          - - - Actualizat - - -

                          Postat în original de Johnny Erasure Vezi post
                          Mai goliti, va rog, din casuta de mesaje. Care sunt cele mai hard furniruri (conform JANKA) care le aveti pe stoc? Dintre acestea aveti ebony (abanos), rosewood, black walnut (nuc negru) sau planchonello (strat exterior Cresail)? Multumesc.
                          ...fag, nuc negru, ipe,...

                          - - - Actualizat - - -

                          Postat în original de alx_vass Vezi post
                          am trimis vineri la 16-30 banii multumesc ( lemnul conform asteptarilor,OK). casuta mp full.
                          multumesc!
                          lemn:HML -carbon, hinoki
                          fetze; Victas V>01 Limber
                          si echipament Xiom

                          Comentariu


                          • Buna seara domnule levi ma numesc edy m.ar interesa un lemn ofensiv pt o fata chinezeasca dhs hurricane 3 pe fh..am un lemn nou dar este all si este fff incet..nivelul meu de joc este intermediar si chiar daca doresc un lemn ofensiv nu trebuie sa pierd foarte mult din control. Va multumesc

                            Comentariu


                            • Aveti mp. Va multumesc

                              Comentariu


                              • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	pic1.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,6 KB 
ID:	771584Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	pic2.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,2 KB 
ID:	771585Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	pic3.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,9 KB 
ID:	771586
                                am primit un lemn frumos de la dl levi. multumesc!
                                92 g , 7 straturi nuc-carbon-plop-pin presat-plop-carbon-nuc.dimensiuni 155/150
                                l-am probat rapid cu ce fete am avut la indemana : tenergy 64 si tibhar 5Q , ambele max.
                                sta foarte bine in mana ca un timo boll ZLC, imi place ca nu are vibratiile mari ale lui photino light cu tenergy.
                                IMO este clar un off+, control mai bun decat la bty kreanga carbon.
                                pot renunta la multe lemne premium in favoarea acestuia.
                                produsele domnului levi sunt un must have.

                                Comentariu


                                • Dl Levi, sunt interesat de un lemn OFF spre OFF+, care să-mi permită lovituri de topspin de la o distanță de 2 m de masă, fără să piardă din control, în cazul în care joc la fileu!
                                  Deoarece nu am reușit să deslușesc metoda de a vă trimite un mesaj privat, aș dori să vă pot contacta telefonic, în vederea stabilirii și a altor detalii. Acum utilizez un lemn Yasaka Silver All Wood cu fețe Yasaka Rakza 7 SOFT, setup care este cam "moale" și nu-mi permite lovituri de la o distanță medie față de masă, decât cu mare efort.
                                  Vă mulțumesc!

                                  Comentariu


                                  • D-le Levi, lemnul a ajuns la Brăila, l-am încercat (cu fețe Yasaka R.7 soft) și sunt foarte mulțumit de el, dar mai mulțumită a fost fiica mea care mi-l-a confiscat, hotărându-se să se despartă de lemnul său (de la o firmă titrată și de origine suedeză!!! ). Așa că în concluzie, am să vă trimit banii în contul specificat pe prima pagină a postului și totodată vă rog să-mi mai confecționați un lemn similar cu primul (OFF cu inserție de carbon) și să-l trimiteți la aceeași adresă din Brăila!(am să iau legătura și telefonic cu Dvs.). Cu respect!

                                    Comentariu


                                    • Va salut
                                      Ma intereseaza un lemn combi cu fh off- si bh all sau def
                                      Pe fh folosesc fete ptr topspin gen tibhar genius iar pe bh am pus un antipower intrucat sunt cam nepriceput la topspin de bh si am inceput sa am rezultate
                                      Problema e ca lemnul actual e ok pe fh dar prea rapid dur necontrolabil pe bh -bty kong linghui
                                      Manerul as vrea sa incerc unul curbat poate dotec.sunt stangaci
                                      Forma as vrea din aceea asimetrica putin mai mare pe o parte
                                      Va rog parere recomandare prețuri
                                      Stima

                                      Comentariu


                                      • Buna ziua.M-ar interesa un lemn off- cu maner concav.

                                        - - - Actualizat - - -

                                        Care este diferenta intre carbon glas off- și rock sintec off-?
                                        Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

                                        Comentariu


                                        • Buna ziua,
                                          Aveti pm.

                                          Multumesc .
                                          Ultima editare de Portos; 29.dec.2014, 17:24.

                                          Comentariu


                                          • LEVI scrie-ne te rog si noua/ Care este diferenta intre carbon glas off- și rock sintec off-? asteptam cu nerabdare chiar si un AN daca e nevoie.Cele bune!
                                            LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                                            Comentariu


                                            • Buna ziua,
                                              va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi pentru achizitionarea unui lemn creat de dl Levi!
                                              cer sfaturi aici deoarece vad ca sunteti multi care a-ti cumparat si folosit lemnele marca Levi.
                                              nu joc tenis la nivel profesionist dar vreau sa ma bucur de acest sport cu o paleta care sa imi
                                              satisfaca toate nevoile. imi place sa joc aproape de masa, mult pe rever, spin mult, pe Topspin
                                              nu ma simnt confortabil 100%,(il dau prea lung) probabil ca nu execut corect lovitura dar in urma cu vre-o 5 ani
                                              au venit doi baieti la mine in oras si am jucat cu paletele lor si culmea ca mergea topspinul excelent.
                                              nu am reusit sa aflu ce setupuri aveau asa ca trebuie sa le construiesc de la zero. tin doar minte ca
                                              era o fata lipicioasa din care dupa ce loveam mingea cobora imediat dupa fileu.
                                              eu cred ca m-ar avantaja un lemn all-round spre ofensiv, ce ofera un control ridicat
                                              indiferent de tipul loviturilor dar care sa aiba si ceva viteza, cu Maner drept, ceva gen Gambler Arylate Carbon.
                                              chiar pe acesta l-as cumpara dar am "auzit" ca dl levi face niste lemne la acelas pret dar cu mult peste ca si
                                              performante. (poate chiar si ceva pe o parte mai rapid si pe una cu control mai mare)
                                              propuneti si ceva fete pentru un asemenea lemn.
                                              Va multumesc anticipat!!!
                                              FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                                              Comentariu


                                              • Am gasit lemnul mult cautat Cloth Sintec All+ fibra sintetica HML.
                                                FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                                                Comentariu


                                                • Rog pe cineva care a făcut la D-l Levi un lemn cu mâner anatomic sa posteze câteva poze cu mânerul. Vă mulțumesc.
                                                  Blade: Mizutani ZLC
                                                  FH Nittaku Fastarc G1
                                                  BH Xiom Sigma II Euro

                                                  Comentariu


                                                  • Atrecut anul! -scuze de raspuns tarziu, nu prea am fost acasa. In primul rand va doresc La Multi Ani!
                                                    da;- constructia carbo-glas, 5 straturi lemn balsa, 2 de carbon si 2 de tesatura din fibra de sticla
                                                    - "rock sintec" e din fibra de basalt, varianta 0ff-
                                                    lemn:HML -carbon, hinoki
                                                    fetze; Victas V>01 Limber
                                                    si echipament Xiom

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X