Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemne Home Made by Levi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Din pacate inca nu am gasit arylate-carbon, restul am..
    lemn:HML -carbon, hinoki
    fetze; Victas V>01 Limber
    si echipament Xiom

    Comentariu


    • salutare....cand am vazut lemnul trimis de dl levi am ramas masca......cu aceasta ocazie ii multumesc d-lui levi pt munca depusa la construirea acestor lemne care sunt ARTA.......am sa incarc cateva foto cu lemnul facut de dl levi....las pozele sa vorbeasca....nu am jucat cu acest lemn dar constructia si finisajul sunt peste f multe branduri.......
      fh-xiom vega-pro 2mm
      blade--galaxy-v16
      bh-xiom omega tour--max

      Comentariu


      • Postat în original de marcu vasile Vezi post
        As dori un lemn usor ,sa spunem de 70gr. OFF SPRE OFF+ CU LAMA SUBTIRE SI MANER SEMI FLUTURE,am la sala niste copii firavi si se plang ca paleta este grea,ii dor manutele.Ce puteti sa-mi oferiti si binenteles la ce pret.
        Sper ca mai puteti sa ma serviti cu aceasta cerinta? si la ce pret spuneti dumneavoastra ca puteti sa mi-l faceti? .VA MULTUMESC MULT
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • Pe un lemn ca asta eu nu as fi in stare sa lipesc fetele.
          GeoSpin Tacky (2.2mm, 42deg) / LKT Instinct+/ 729 OEM (2.1mm, medium)

          Comentariu


          • Postat în original de a.Bogdan Vezi post
            Pe un lemn ca asta eu nu as fi in stare sa lipesc fetele.
            Da o explicatie filozofica si te cred ,daca nu ai o explicatie ,tine parerea pentru tine ,ca nu ti-am ceruto .ok
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • Postat în original de marcu vasile Vezi post
              Da o explicatie filozofica si te cred ,daca nu ai o explicatie ,tine parerea pentru tine ,ca nu ti-am ceruto .ok
              Un "diamant"la fel ca si lemnul d-lui Levi...,trebuie "expus"...,nu "ascuns" sub fete...,asta voia sa spuna...Bogdan...
              FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

              Comentariu


              • Postat în original de nelu mutiu Vezi post
                Un "diamant"la fel ca si lemnul d-lui Levi...,trebuie "expus"...,nu "ascuns" sub fete...,asta voia sa spuna...Bogdan...
                Daca am inteles eu gresit va rog sa ma scuzati ,eu am inteles cu totul si cu totul altceva.Va rog sa nu mi-o luati in nume de rau .SCUZE,SCUZE ....mii de scuze
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • Re: Lemne Home Made by Levi

                  Postat în original de marcu vasile Vezi post
                  Da o explicatie filozofica si te cred ,daca nu ai o explicatie ,tine parerea pentru tine ,ca nu ti-am ceruto .ok
                  I-mi cer scuze dar cometariul meu era postul de precedent, am avut ghinionul sa postezi inaintea mea.
                  P.s. Nu am vrut sa pun quote cu toate pozele pentru ca incarca aiurea pagina.
                  GeoSpin Tacky (2.2mm, 42deg) / LKT Instinct+/ 729 OEM (2.1mm, medium)

                  Comentariu


                  • D-le Levi,aveti un mesaj trimis pe MP.
                    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                    Comentariu


                    • Buna ziua Dl. Levi.
                      Vin cu o intrebare catre Dvs.:
                      - ce lemn, din gama Dvs., recomandati unui jucator incepator (joc mai serios de ~7-8 luni) care tocmai si-a achizitionat doua fete DONIC Blue Fire M1 si M2)?
                      Va intreb pentru ca nu am atata experienta incat sa imi aleg singur lemnul, si din pacate lemnul pe care al am acum (Joola MC1) s-a stirbit intr-o parte (destul de urat).
                      De asemenea intreb pentru ca am vazut ca ati primit numai review-uri pozitive si sunt interesat de achizitionare.
                      Stilul meu de joc este ofensiv (nu prea ma departez de masa).
                      Tinand cont de informatiile oferite, sper sa imi puteti da un raspuns. In cazul in care pot sa va mai dau si alte informatii va rog sa imi spuneti.
                      Multumesc anticipat.
                      Lemn: Butterfly OFF Kong Linghui
                      FH: Donic Blue Fire M1
                      BH: Donic Blue Fire M3

                      Comentariu


                      • Nu stiu daca v-as trimite lemnul meu (ZL Carbon) a-ti putea gasi o asemanare cu ceva ce puteti face. Sunt constient ca nu ar avea cum sa sara exact la fel ca al meu, dar ar exista si posibilitatea sa sara mai bine.
                        Chiar as fi foarte interesat pentru ca, cu toate ca, ca al meu sunt doar 1000 in lume, ca al dvs ar fi decat 1 !

                        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                        Comentariu


                        • Am trimis MP! -Multumesc!
                          - - - Actualizat - - -
                          Postat în original de tiberiu.purcel Vezi post
                          Buna ziua Dl. Levi.
                          Vin cu o intrebare catre Dvs.:
                          - ce lemn, din gama Dvs., recomandati unui jucator incepator (joc mai serios de ~7-8 luni) care tocmai si-a achizitionat doua fete DONIC Blue Fire M1 si M2)?
                          Va intreb pentru ca nu am atata experienta incat sa imi aleg singur lemnul, si din pacate lemnul pe care al am acum (Joola MC1) s-a stirbit intr-o parte (destul de urat).
                          De asemenea intreb pentru ca am vazut ca ati primit numai review-uri pozitive si sunt interesat de achizitionare.
                          Stilul meu de joc este ofensiv (nu prea ma departez de masa).
                          Tinand cont de informatiile oferite, sper sa imi puteti da un raspuns. In cazul in care pot sa va mai dau si alte informatii va rog sa imi spuneti.
                          Multumesc anticipat.
                          Dl. Tiberiu! -am sa trimit mesaj privat...
                          lemn:HML -carbon, hinoki
                          fetze; Victas V>01 Limber
                          si echipament Xiom

                          Comentariu


                          • Comentariu


                            • buna seara,
                              am reusit intrun final sa fotografiez o parte din lemnele produse de domnul "levi" si comercializate jucatorilor din judetul baden-w?rttemberg ...
                              voi incerca, in masura posibilitatilor, sa cer parerea fiecarui nou posesor de asemenea lemn, dar pot deja sa va spun ca, cativa chiar au comandat un al doilea lemn pentru a si asigura o rezerva in caz de calamitate...
                              domnule "levi", as dori sa va multumesc pentru profesionalismul de care ati dat dovada si sa va asigur ca lemnele dvs. fac concurenta (fara cea mai mica problema), lemnelor cu nume consacrate, totodata doresc sa va multumesc si in nume personal pentru obiectul de numai 72 gr. dar, in opinia multor jucatori, cu o saritura mult peste limita bunului simt, adica un fel de gresie cu maner drept, fara vibratii ....)
                              recunosc ca nu am nici cea mai vaga idee ce fel de material contine acest lemn, dar acest amanunt este din p.m.d.v., lipsit de semnificatie, atata timp cat paleta, imi suplineste cu succes lipsa miscarii la masa ....
                              multumim frumos,
                              bogdan trifu

                              Comentariu


                              • Eu, multumesc, dl. Bogdan, Stefan si pt. toate lumea din "judetul" Baden-wurttemberg, toate Stima, Levi!
                                - - - Actualizat - - -
                                Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                                Nu stiu daca v-as trimite lemnul meu (ZL Carbon) a-ti putea gasi o asemanare cu ceva ce puteti face. Sunt constient ca nu ar avea cum sa sara exact la fel ca al meu, dar ar exista si posibilitatea sa sara mai bine.
                                Chiar as fi foarte interesat pentru ca, cu toate ca, ca al meu sunt doar 1000 in lume, ca al dvs ar fi decat 1 !
                                Dl. Durdun! - am trimis MP, numai bine...
                                lemn:HML -carbon, hinoki
                                fetze; Victas V>01 Limber
                                si echipament Xiom

                                Comentariu


                                • Dl. Levi lemnul este formidabil azi am jucat cu el.Are intr-adevar viteza si control exact cum a-ti spus si sunetul este extraordinar.Indraznesc sa spun ca sunteti un maestru al lemnelor chiar daca nu sunteti Butterfly ori Stiga ori alte marci sunteti simplu HMLevi din mainile caruia ies adevarate unicate care pot concura oricand cu marcile renumite.Deci am sa va numesc Maestrul Levi.Multumesc ptr. lemn si "sufletul" care l-ati pus in el.Va doresc spor in munca pe mai departe.Am sa va dau de veste Marti,dl. Maestru Levi.

                                  Comentariu


                                  • Multumesc frumos pt. apreciere, nu vreau sa concurez cu "firmele consacrate", eventual cu mine insusi, si da, cat timp pot sa raman un "simplu HM Levi" sper ca lemnele mele pot sa-si pastreze un pic de "suflet"....
                                    lemn:HML -carbon, hinoki
                                    fetze; Victas V>01 Limber
                                    si echipament Xiom

                                    Comentariu


                                    • azi am depus banii in contul dvs.multumesc si spor in munca

                                      Comentariu


                                      • Bani sunt in contul dvs,atat eu cat si nea Pietris suntem super multumiti de noile lemne,
                                        Va multumim!
                                        Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                        Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                        Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                        Comentariu


                                        • Multumesc frumos! Stima!
                                          lemn:HML -carbon, hinoki
                                          fetze; Victas V>01 Limber
                                          si echipament Xiom

                                          Comentariu


                                          • Nenea Levi sa-ti dea dumnezeu sanatate ca tare buna e paleta.Am sa-ti trimit banii saptamana viitoare cand am sa iau pensia ,sper sa nu te superi.CU STIMA SI RESPECT .MARCU
                                            Blade . PHOTINO
                                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                            Comentariu


                                            • Buna ziua.
                                              M-ar interesa un lemn de la dumneavoastra.
                                              Ca si feeling as vrea sa fie asemanator cu Butterfly Michael Maze adica: http://www.tabletennisdb.com/blade/b...hael-maze.html
                                              -lemnul sa fie OFF
                                              -7 straturi pe site vad ca are 5 straturi de lemn si 2 de arylate carbon, daca nu aveti arylate puteti sa faceti ceva asemanator doar din straturi de lemn?
                                              -manerul de tip flared
                                              -sa aiba un feeling cat mai bun pentru topspin cu fete moi gen: Tibhar Sinus sau Omega 4 Elite
                                              Sunt un jucator amator care a inceput sa dea topspin dar nu pot sa progresez deoarece nu ma ajuta lemnul pe care il am acum pentru ca lama este prea subtire si de aceea as vrea un lemn mai tare dar care totusi sa aiba feeling foarte bun la topspin.
                                              Astept un raspuns de la dumneavoastra, la cate lemne ati facut pana acum sunt convins ca aveti solutia la problema mea.
                                              Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
                                              FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
                                              BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

                                              Comentariu


                                              • salutare,
                                                as dori si eu un lemn combi:forehand sa fie all+,si backhand off-,cu maner dotec daca se poate
                                                multumesc

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de bbogdanmircea Vezi post
                                                  Buna ziua.
                                                  M-ar interesa un lemn de la dumneavoastra.
                                                  Ca si feeling as vrea sa fie asemanator cu Butterfly Michael Maze adica: http://www.tabletennisdb.com/blade/b...hael-maze.html
                                                  -lemnul sa fie OFF
                                                  -7 straturi pe site vad ca are 5 straturi de lemn si 2 de arylate carbon, daca nu aveti arylate puteti sa faceti ceva asemanator doar din straturi de lemn?
                                                  -manerul de tip flared
                                                  -sa aiba un feeling cat mai bun pentru topspin cu fete moi gen: Tibhar Sinus sau Omega 4 Elite
                                                  Sunt un jucator amator care a inceput sa dea topspin dar nu pot sa progresez deoarece nu ma ajuta lemnul pe care il am acum pentru ca lama este prea subtire si de aceea as vrea un lemn mai tare dar care totusi sa aiba feeling foarte bun la topspin.
                                                  Astept un raspuns de la dumneavoastra, la cate lemne ati facut pana acum sunt convins ca aveti solutia la problema mea.
                                                  In loc de arylate-carbon, pot sa folosesc tesatura de bazalt... trimit mp!
                                                  lemn:HML -carbon, hinoki
                                                  fetze; Victas V>01 Limber
                                                  si echipament Xiom

                                                  Comentariu


                                                  • pt mine e vreun raspuns?

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X