Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Discutii despre TURNEUL CAMPIONILOR MEDIAS 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Dantim Vezi post

    Ce este cu asta mică, ne controlează și la slipi...asta cu parul...intreb pentru un prieten...dacă este asa aveți și xxl )))
    Dane aici se discuta discutii, nu panou publicitar, ca ne invadeaza doamnele.

    Comentariu


    • Cand vreti sa afisati wild-cardurile? E mai important meniul: porc sau pui?😂 Multumesc pentru seriozitate! Ati spus ca pe 1 octombrie se afiseaza.
      BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
      FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
      BH: Tibhar super defence 40

      Comentariu


      • Postat în original de remusvasilescu Vezi post
        Cand vreti sa afisati wild-cardurile? E mai important meniul: porc sau pui?😂 Multumesc pentru seriozitate! Ati spus ca pe 1 octombrie se afiseaza.
        Wildcard-urile s-au votat si stabilit de cele 3 echipe si cei care beneficiaza de ele au fost si instintati.
        Da este prioriteatea echipei organizatorice stabilirea meniurilor pentru peste 300 de oameni.
        Seriozitate la ce?Ca incercam sa raspundem la toate aberatile unora si a sutelor de mesaje si telefoane sa rezolvam punctual sute de puncte ale unui astfel de eveniment?
        Da s-au afisat pe grupul organizatoric mai repede de 1 Oct. toti posesorii de Wild Card, si dumneavoastra nu va aflati printre ei.Toti cei care sunt pe aceste liste au fost instintati.

        Afisarea Wild Card-urilor nu reprezinta o prioritate pentru echipa organizatorica, si vor fi afisate cand se considera necesar sa fie afisate.

        Comentariu


        • Nu vi se pare normal sa fie afisate? 😂😂😂Tind sa cred ca cei care va intepau pe aici erau putin indreptatiti. Stiu ei ce stiu. La un asa raspuns e normal sa atrageti ostilitati.
          BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
          FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
          BH: Tibhar super defence 40

          Comentariu


          • Postat în original de remusvasilescu Vezi post
            Nu vi se pare normal sa fie afisate? 😂😂😂Tind sa cred ca cei care va intepau pe aici erau putin indreptatiti. Stiu ei ce stiu. La un asa raspuns e normal sa atrageti ostilitati.
            Nu.NU mi se pare normal sa fie afisate ca asa vreti dumneavoastra.
            Incercam sa ne ocupam de multumirea celor 270 de participanti si aproximativ 100 de insotitori si bineinteles ca acei 2-3 care SUNT indreptatiti de intepaturi, si se simt tratati cu ostilitate nu este prioritatea noastra in acest moment.
            Bineinteles ca toti acestia stati cu degetele pe tastatura sa mai comentati ceva la atribuirea Wild Card-urilor.Inca odata beneficiarii wild card-urilor sunt instintati de cei care le-au oferit asa ca va rog sa mai incetati cu astfel de comentarii ca nu faceti decat sa ne blocati timpul pt celelalte actiuni in favoarea turneului si ai cei 370 de participanti la eveniment.

            Comentariu


            • Imi pare rau ca prietenul meu Alex Neculai nu poate sa vina sa-si primeasca un premiu bine meritat: cel mai bun din acest circuit in anul competitional respectiv.Pacat…. Baiatul asta a investit multe in acest an (timp,multa munca,bani,staruita si dorinta). Din punctul meu de vedere cel mai slab TC din punct de vedere valoric . Dar pare ca nu se mai popularizeaza valorile si asa cum spunea cineva mai sus … “meniu pui sau porc ?”

              Comentariu


              • Postat în original de Badulescu Teo
                Păi sintem amatori sau nu mai sintem,, sau sintem și sparing...ai federației....))))

                Comentariu


                • Sa dam Amaturului ce este al lui)))

                  Comentariu


                  • Adică vin figuranții profesioniști și ne rad în nas și ei sint praf în.....hai pe bune ori sint amatori ori...Teo...păi tu ai luat bătaie de la pinguini ca mine în municipal))))

                    Comentariu


                    • Lipsesc cateva nume mari…

                      Comentariu


                      • Postat în original de GeluBv Vezi post

                        Da Mihai!
                        Mai este valabil?
                        Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                        FH: Butterfly - Dignics 80
                        BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                        Comentariu


                        • Postat în original de mihais mioveni Vezi post

                          Mai este valabil?
                          Da Mihai
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • Postat în original de GeluBv Vezi post

                            Da Mihai
                            Mulțumesc. Înseamnă că îl voi delega pe Baciu Ștefan să ridice trofeul pentru mine. As fi venit și fără să mă calific pe lista principală, dar problemele de sănătate nu-mi permit acest lucru. Să aveți turneu frumos și activități colaterale reușite!
                            Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                            FH: Butterfly - Dignics 80
                            BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                            Comentariu


                            • Postat în original de Badulescu Teo Vezi post
                              Imi pare rau ca prietenul meu Alex Neculai nu poate sa vina sa-si primeasca un premiu bine meritat: cel mai bun din acest circuit in anul competitional respectiv.Pacat…. Baiatul asta a investit multe in acest an (timp,multa munca,bani,staruita si dorinta). Din punctul meu de vedere cel mai slab TC din punct de vedere valoric . Dar pare ca nu se mai popularizeaza valorile si asa cum spunea cineva mai sus … “meniu pui sau porc ?”
                              Băi Teo tu nu ști sa faci diferența valorilor! Ei sunt profesioniști exact pt motivele care le_ai expus mai sus! Circuitul asta e de amatori! Și pana la urmă chiar nu era frumos ca Alex "campionul" Amaturului să iasă în 5-8 sau mai jos!

                              Comentariu


                              • Postat în original de buzatu vasile Vezi post

                                Băi Teo tu nu ști sa faci diferența valorilor! Ei sunt profesioniști exact pt motivele care le_ai expus mai sus! Circuitul asta e de amatori! Și pana la urmă chiar nu era frumos ca Alex "campionul" Amaturului să iasă în 5-8 sau mai jos!
                                Domnul Buzatu glumet ca intotdeauna.

                                Comentariu


                                • Postat în original de buzatu vasile Vezi post

                                  Băi Teo tu nu ști sa faci diferența valorilor! Ei sunt profesioniști exact pt motivele care le_ai expus mai sus! Circuitul asta e de amatori! Și pana la urmă chiar nu era frumos ca Alex "campionul" Amaturului să iasă în 5-8 sau mai jos!
                                  Sigur nu era frumos,as zice mai degraba ca era imposibil !

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Dantim Vezi post
                                    Sa dam Amaturului ce este al lui)))
                                    Aveți dreptate domnul Petrov, dar și ei sunt tot în Amatur,în afara de 3 zile pe an,și ei merg la turnee alături de toți colegii dumneavoastră și reprezinta 30%din jucători,nu zic nimic despre turneu pentru ca a fost foarte frumos și merita felicitări toți participanți dar de unde atata răutate nu înțeleg?

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de M1s1 Vezi post

                                      Domnul Buzatu glumet ca intotdeauna.
                                      Alex,cred ca glumeț este mult spus,mai degrabă răutăcios,domnul Buzatu știe sigur ce spune,este un jucător bun care ca toți ceilalți au și zile bune și mai puțin bune,arogantei nu sunt ceea ce îl caracterizează!

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de buzatu vasile Vezi post

                                        Băi Teo tu nu ști sa faci diferența valorilor! Ei sunt profesioniști exact pt motivele care le_ai expus mai sus! Circuitul asta e de amatori! Și pana la urmă chiar nu era frumos ca Alex "campionul" Amaturului să iasă în 5-8 sau mai jos!
                                        Felicitari pentru rezultatul la turneu,ați revenit cu multa energie și ma bucur,dar cred ca la evaluarea jucătorilor absenți nu sunteți deloc corect!o sa o luam ca o gluma buna!🤣🤣

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Cameliacraiu Vezi post

                                          Alex,cred ca glumeț este mult spus,mai degrabă răutăcios,domnul Buzatu știe sigur ce spune,este un jucător bun care ca toți ceilalți au și zile bune și mai puțin bune,arogantei nu sunt ceea ce îl caracterizează!
                                          Doamna Camelia,Alex știe sigur că a fost o glumă vad că ceilalți Nu! Eu am discutat destul de mult și anul trecut cu el pe aceasta temă! ,și poate confirma. Să știți că discuția a plecat de la remarca lui Teo Badulescu că e cel mai slab TC! Eu zic ca aici e răutatea și aroganță unui coleg de al nostru! Nici măcar nu a specificat categ Elite că acolo" bătea el" si a jignit si celelalte categorii inclusiv organizatorii chiar daca a fost prin ricoșeu! Stiți cand iti spune un coleg de al tau vorbele astea chiar te afecteaza! Daca spunea un legitimat mai credeam dar sa_ti spuna unul "care vrea dar nu poate" dă urât de tot. Uitati_va pe ce locuri au iesit jucători de top in Amatur la acest concurs și vă dați singuri răspunsul! Sunteți prietena cu mulți jucători de la acest concurs ,întrebatii în particular! Este fix cum ar fi fost sa concurati pe un post de titularizare și când vi prima zi la școală sa predai directorul îți spune ca a avut ghinion cu postul ca la examen s_au prezentat cei mai slabi concurenți din învățământ!

                                          Comentariu


                                          • Buna ziua!
                                            Nu am vrut sa jignesc pe nimeni .(participanti sau organizatori)
                                            Domnul Buzatu s a legat de cuvintele mele si a luat-o si personal.
                                            Am facut o remarca referitoare la categoria Elite dar nu am avut intentia sa supar sau sa jignesc. Daca am facut acest lucru imi cer scuze .
                                            Privind statistic mediile participante anul acesta la TC categoria Elite s-a observat faptul ca mediile mari lipsesc de la acest turneu.Atata tot nu a fost vorba de jigniri sau alte lucruri interpretate de domnul Buzatu dupa placul dansului.
                                            felicit toti participantii si organizatorii la TC 2023.
                                            o zi deosebita tuturor!

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Badulescu Teo Vezi post
                                              Buna ziua!
                                              Nu am vrut sa jignesc pe nimeni .(participanti sau organizatori)
                                              Domnul Buzatu s a legat de cuvintele mele si a luat-o si personal.
                                              Am facut o remarca referitoare la categoria Elite dar nu am avut intentia sa supar sau sa jignesc. Daca am facut acest lucru imi cer scuze .
                                              Privind statistic mediile participante anul acesta la TC categoria Elite s-a observat faptul ca mediile mari lipsesc de la acest turneu.Atata tot nu a fost vorba de jigniri sau alte lucruri interpretate de domnul Buzatu dupa placul dansului.
                                              felicit toti participantii si organizatorii la TC 2023.
                                              o zi deosebita tuturor!
                                              Bravo,acum e altceva! A fost un Turneu foarte echilibrat și rezultate surprinzătoare! Nu a existat favorit și a fost un concurs între amatori! Ca și grad de dificultate eu spun atat: La acest turneu au fost prezenți marea majoritate a Campionilor Județeni și ăsta spune totul!

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de buzatu vasile Vezi post

                                                Doamna Camelia,Alex știe sigur că a fost o glumă vad că ceilalți Nu! Eu am discutat destul de mult și anul trecut cu el pe aceasta temă! ,și poate confirma. Să știți că discuția a plecat de la remarca lui Teo Badulescu că e cel mai slab TC! Eu zic ca aici e răutatea și aroganță unui coleg de al nostru! Nici măcar nu a specificat categ Elite că acolo" bătea el" si a jignit si celelalte categorii inclusiv organizatorii chiar daca a fost prin ricoșeu! Stiți cand iti spune un coleg de al tau vorbele astea chiar te afecteaza! Daca spunea un legitimat mai credeam dar sa_ti spuna unul "care vrea dar nu poate" dă urât de tot. Uitati_va pe ce locuri au iesit jucători de top in Amatur la acest concurs și vă dați singuri răspunsul! Sunteți prietena cu mulți jucători de la acest concurs ,întrebatii în particular! Este fix cum ar fi fost sa concurati pe un post de titularizare și când vi prima zi la școală sa predai directorul îți spune ca a avut ghinion cu postul ca la examen s_au prezentat cei mai slabi concurenți din învățământ!
                                                Am inteles ca a fost o gluma nu ma asteptam ca dumneavoastra sa ziceti asta despre Alex,stiu ca turneul a fost foarte frumos am vazut live de la domnul Petrus si m-am bucurat sa vad jocuri frimoase !Felicitari inca odata!

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Aurora ionitescu Vezi post

                                                  Am inteles ca a fost o gluma nu ma asteptam ca dumneavoastra sa ziceti asta despre Alex,stiu ca turneul a fost foarte frumos am vazut live de la domnul Petrus si m-am bucurat sa vad jocuri frimoase !Felicitari inca odata!
                                                  Chiar asa a fost! Rezultate nemaiîntâlnite la turneele văzute de mine. Ambele semifinale s_au terminat 3-2 și s_a jucat pana la ultima mingie! La fel și finala 3-2 cu avantaje de ambele părți în setul 5! . Deci nu s_a știut pana la ultima mingie câștigătorii semifinalelor și a finalei! Eu am spus cu câteva zile înainte de partida ca nu e cel mai slab TC ci dimpotrivă,,este cel mai echilibrat și surprinzător TC și asa a fost!

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X